Průmyslový vysavač Ruwac R01 A pro zónu 22 odsává dřevěný prach v hamburském filmovém studiu.

Vysavače mají spoustu práce v „největším hamburském tesařství“

Zákazník: filmové studio Hamburk
Vysávaný materiál: dřevěné třísky a prach
Odvětví: průmysl obecně
Vysavače: DS 1220 (Staub-Ex), WSZ 2220 (Staub-Ex)

Studio Hamburg GmbH je nejznámějším poskytovatelem služeb pro filmovou a televizní tvorbu. Společně se svými dceřinými firmami je tento podnik jedním z hlavních poskytovatelů pro filmovou a televizní produkci, dokumenty a zábavné show – od Místa činu, přes Loď snů až po Velkoměstský revír. Důležitou činností je stavba dekorací. Se zhruba 800 stálými a více než 800 externími pracovníky je Studio Hamburg jedním z nejvýznamnější zaměstnavatelů v hanzovním městě. K zákazníkům patří kromě veřejnoprávních a soukromých vysílacích společností nezávislí filmoví a televizní producenti.

Úkol

V pěti halách tesařství – jedna oblast staveb dekorací – se ve velkých rozměrech a velkém množství zpracovává dřevo. Se zhruba 100 zaměstnanci se jedná pravděpodobně o největší hamburské tesařství. A téměř všechny práce na náročných projektech probíhají bez přerušení. Přitom se uvolňuje významné množství třísek a prachu. O to důležitější jsou výkonné vysavače.

Řešení

V každé hale se používá jeden vysavač Ruwac pro čištění podlah a strojů. Zařízení jsou vhodná pro použití v prostorách, kde hrozí nebezpečí výbuchu, a pracovníci si jich cení pro jejich flexibilitu: Umožňují rychlé čištění velkých podlahových ploch a rovněž vysávání jemných vyfrézovaných otvorů v kulisách a dekoracích.

Nejstarší vysavač je rok výroby 1996, v současnosti se stále vyměňují. Přitom filmové studio přechází od motorů na třífázový proud na motory na střídavý proud, které – podle poznatků odpovědných osob – pracují dlouhodobě ekonomicky.

Průmysl celkově

Mokrý odlučovač Ruwac NA250 s cyklonem vysává hořčíkový prach u firmy Almamet v Ratingenu.

Almamet

U zpracovatele hořčíkových a hliníkových prášků zajišťuje mokrý odlučovač Ruwac, že při míchání a plnění prášků nevznikne výbušná atmosféra.

Průmyslový vysavač Ruwac s třífázovým pohonem na střídavý proud DS1400 a předřazeným odlučovačem vysává špony v továrně Eddingwerk v Budyšíně.

Edding

Při výrobě zvýrazňovačů Edding pracuje vysavač částečně mobilně a částečně stacionárně: Může být integrován do výrobních systémů a může být také použit jako volně pohyblivý pro čištění podlah a systémů.

Průmyslový vysavač Ruwac R01 A pro zónu 22 odsává dřevěný prach v hamburském filmovém studiu.

Filmové studio Hamburk

Dílny filmové produkční společnosti používají vysavače Ruwac v pěti halách. Provozovatel aktuálně přechází z třífázových vysavačů na vysavače na střídavý proud.

Průmyslový vysavač Ruwac R01 R022 2 vysává prach z obvodových desek u firmy Odelo v Kamp-Lintforth.

Odelo

Jak nejlépe vysát prach ze sklolaminátu a obvodových desek? Přímo na místě odsávání – vysavačem Staub-Ex.

Vodní vysavač Ruwac WSP200 vysává vodu u podnikového hasičského sboru Roche Diagnostics v Mannheimu.

Roche Diagnostics

Aby mohl podnikový hasičský sbor výrobce léčiv a diagnostiky zlikvidovat rozlité kapaliny nebo odčerpat kapalinu ze šachet, jsou k dispozici dva vodní vysavače v provedení pro hasiče.

Průmyslový vysavač Ruwac R01 vysává prach z obvodových desek u firmy Schmersal ve Wuppertalu.

Schmersal

Mobilní odsávací systém (s rozdělovačem sacího potrubí na míru) na stanicích pro ruční zpracování desek plošných spojů

Průmyslový vysavač Ruwac R01 S vysává prach ze sklolaminátu a polymerů zesílených uhlíkovým vláknem u firmy Schunk v Heuchelheimu.

Schunk

Výrobce polymerových komponentů zesílených uhlíkovým vláknem instaloval v nové výrobní hale centrální odsávací systém, který spolehlivě odsává prach vznikající na všech výrobních systémech.

Ruwac se vyznačuje svými individuálními řešeními na míru.

Nenašli jste nic vhodného? Obraťte se prosím na nás.

„na