Nadpis Ruwac s prvkem KeyVisual Vysáváme všechno

Od začátku lepší než ostatní

Když se hobluje, létají třísky. Když padají třísky, nejsou daleko průmyslové vysavače a odsávací zařízení Ruwac. Za více než čtyřicet let historie naší společnosti jsme se neustále propracovávali na vrchol. Dnes červené – a nyní také černé – průmyslové vysavače Ruwac patří mezi nejspolehlivější dostupné položky v oblasti mobilních a stacionárních odsávacích systémů.

Ať už kapalné nebo pevné, do neškodného nebo výbušného prostředí – nabízíme vám řešení na míru, optimální sací řešení pro každý sací materiál a veškeré použití. Inteligentní modulární princip našich mobilních průmyslových vysavačů, patentované vynálezy, jako je nožní páka pro bezprašné vyprazdňování a individuálně navržená řešení pro výkonné sací systémy jsou důkazem, že kvalita a praktičnost jsou naší nejvyšší prioritou.

Když společnost Ruwac založili v roce 1976 Siegfried Wagner a Manfred Rungeovi, existovala úplná shoda na cíli: Vytvořit ten nejlepší vysavač. Vysavače, které vyřeší problémy s každým druhem vysávaného materiálu a jsou vhodné pro nejnáročnější použití. A tak od začátku nebyly dělány žádné kompromisy. Tehdy, stejně jako nyní, se výroba každého Ruwacu řídí šesti jednoduchými, ale účinnými zásadami:

1

Ruční výroba v Riemslohu

Kde je napsáno Ruwac, najdete Ruwac i uvnitř. Protože všechny díly – od nejmenšího vysavače až po největší sací systém – podléhají interní kontrole výroby v Riemslohu.

2

Individuální plánování

Samozřejmě si u nás můžete koupit vysavač. Ale nejprve potřebujeme vědět, co po nás chcete. Pak pro to u nás najdete řešení. A nejen vysavače.

3

Špičkový materiál

Dobrý vysavač dobře vysává. To je zcela zřejmé. Vysavače Ruwac vysávají dobře a dlouho. Proto jsme si jako materiál plášťů zvolili sklolaminát: odolný, lehký a nezničitelný.

4

Vhodné filtry

Srdcem každého vysavače je filtr. Podle velikosti částic a chemických a fyzikálních vlastností potřebuje ten správný. A jelikož se spokojíme jen s tím nejlepším, spolupracujeme pouze se specialisty na filtry.

5

Výzkum a vývoj

Průmysl se vyvíjí a Ruwac drží krok. Neustále zkoumáme a rozvíjíme se, abychom splnili všechny požadavky na ta nejlepší řešení.

6

Kvalita

Od 1 do 5 znamená 6: přesvědčivá kvalita Ruwac. Koneckonců jsme před 40 lety začínali s tím, že chceme vyrábět ty nejlepší vysavače. Činíme tak dodnes.

Vysávání dřevěného prachu průmyslovým vysavačem Ruwac
Vysávání průmyslovým vysavačem Ruwac

Přehled produktů Ruwac

S jistotou to nejlepší rozhodnutí

„Stáhnout

Několik čísel pro rychlý přehled

Více než

150

zaměstnanců se zápalem pro vysávání

Přibližně

30

prodejních poboček s bohatými znalostmi o vysávaném materiálu a bezpečnosti

Přibližně

20

kompetentních servisních techniků blízko zákazníkům

Více než

20

Státy v Evropě, Americe a Asii a se třemi přidruženými firmami.

A

bezpočet

zákazníků, kteří se každý den přesvědčují o kvalitách přístrojů Ruwac

ekologická certifikace

Máme zastoupení ve 20 zemích světa!

Od Belgie přes Malajsii a Rusko až po USA – Ruwac najdete všude. Díky naší organizované síti 20 celosvětových zastoupení exportujeme kvalitu vyrobenou v Německu do všech koutů světa. Proto tam, kde se nachází vysavače, najdete i Ruwac.

„Nna