Průmyslový vysavač Ruwac DA5150 vysává prach z obilí v obilném skladu GT Rostock.

Čistá manipulace s obilím v námořním přístavu

Zákazník: GT Rostock
Vysávaný materiál: obilí
Odvětví: zemědělství
Vysavač: Ruwac DA 5150 M s třípatrovou potrubní sítí

Námořní přístav Rostock se specializuje na manipulaci se sypkými materiály, zejména s obilím. Když se snížily překládací kapacity, čtyři severoněmecké zemědělské obchodní společnosti založily GT Rostock GmbH a investovaly 30 milionů eur do výstavby nového terminálu.

Úkol

Sila tohoto terminálu pojmou 160 000 tun obilí. Tím by bylo možné do poloviny zaplnit velký fotbalový stadion. Na loď lze naložit až 1 200 tun za hodinu, maximální kapacita vykládky pro nákladní vozy činí 900 tun za hodinu. Při těchto množstvích je nevyhnutelné, že se při nakládání usazuje obilný prach. Proto patří k základní výbavě terminálu výkonné odsávací zařízení.

Řešení

Projektanti se rozhodli pro Ruwac typ DA 5140 M. Jeho 15kW přímý pohon poskytuje dostatek výkonu pro odsávání ve třech podlažích. Čištění celého areálu umožňuje potrubní síť s délkou 278 metrů. Jakmile se sací trubka připojí k vedení, spustí se vysavač. DA 5140 skvěle zvládne i vysávání velkých množství materiálu – která se zde mohou vyskytnou v případě nehody.

Odsávaný materiál padá z filtrační jednotky přímo do 200litrové nádoby, která je uložena v pojízdném a sklopném zařízení, a lze ji tedy snadno přepravovat, vyměňovat a/nebo vyprazdňovat.

Zemědělství

Průmyslový vysavač Ruwac DA5150 vysává prach z obilí v obilném skladu GT Rostock.

GT Rostock

V terminálu obilného sila udrží výkonný vysavač tři patra čistá – i při velkém množství vysátého materiálu

Průmyslový vysavač Ruwac DS1220 s pohonem na třífázový střídavý proud pro oblasti s nebezpečím výbuchu prachu DS1220 vysává prach z obilí a brambor v zemědělství

Landwirt Schwalenberg

Zemědělský podnik používá vysavač Staub-Ex typu D 1220 B1 jako „univerzální přístroj“ pro čištění skladů obilí a např. kokpitů zemědělských strojů.

Ruwac se vyznačuje svými individuálními řešeními na míru.

Nenašli jste nic vhodného? Obraťte se prosím na nás.

„na