Průmyslový vysavač Ruwac R01 A pro zónu 22 odsává dřevěný prach v hamburském filmovém studiu.

Vysavače mají spoustu práce v „největším hamburském tesařství“

Zákazník: filmové studio Hamburk
Vysávaný materiál: dřevěné třísky a prach
Odvětví: stavebnictví + řemeslo
Vysavače: DS 1220 (Staub-Ex), WSZ 2220 (Staub-Ex)

Studio Hamburg GmbH je nejznámějším poskytovatelem služeb pro filmovou a televizní tvorbu. Společně se svými dceřinými firmami je tento podnik jedním z hlavních poskytovatelů pro filmovou a televizní produkci, dokumenty a zábavné show – od Místa činu, přes Loď snů až po Velkoměstský revír. Důležitou činností je stavba dekorací. Se zhruba 800 stálými a více než 800 externími pracovníky je Studio Hamburg jedním z nejvýznamnější zaměstnavatelů v hanzovním městě. K zákazníkům patří kromě veřejnoprávních a soukromých vysílacích společností nezávislí filmoví a televizní producenti.

Úkol

V pěti halách tesařství – jedna oblast staveb dekorací – se ve velkých rozměrech a velkém množství zpracovává dřevo. Se zhruba 100 zaměstnanci se jedná pravděpodobně o největší hamburské tesařství. A téměř všechny práce na náročných projektech probíhají bez přerušení. Přitom se uvolňuje významné množství třísek a prachu. O to důležitější jsou výkonné vysavače.

Řešení

V každé hale se používá jeden vysavač Ruwac pro čištění podlah a strojů. Zařízení jsou vhodná pro použití v prostorách, kde hrozí nebezpečí výbuchu, a pracovníci si jich cení pro jejich flexibilitu: Umožňují rychlé čištění velkých podlahových ploch a rovněž vysávání jemných vyfrézovaných otvorů v kulisách a dekoracích.

Nejstarší vysavač je rok výroby 1996, v současnosti se stále vyměňují. Přitom filmové studio přechází od motorů na třífázový proud na motory na střídavý proud, které – podle poznatků odpovědných osob – pracují dlouhodobě ekonomicky.

Stavebnictví a řemeslná výroba

Průmyslový vysavač Ruwac R01 A vysává prach z broušení kamene v Kolíně nad Rýnem

Stavební huť katedrály

Stavební huť katedrály v Kolíně nad Rýnem se stará o restaurování a zachování světového kulturního dědictví UNESCO. K tomu použítá dva vysavače Ruwac, které vysávají zejména kamenný prach.

Průmyslový vysavač Ruwac R01 A pro zónu 22 odsává dřevěný prach v hamburském filmovém studiu.

Filmové studio Hamburk

Dílny filmové produkční společnosti používají vysavače Ruwac v pěti halách. Provozovatel aktuálně přechází z třífázových vysavačů na vysavače na střídavý proud.

Průmyslový vysavač Ruwac DS4150 pro oblasti s nebezpečím výbuchu prachu vermikulitové špony ve firmě Kramer Progetha v Düsseldorfu.

Kramer Progetha

Výrobce minerálních tepelně izolačních panelů používá k automatickému odstranění zbytků zpracování z panelů vysavač Ruwac.

Ruwac se vyznačuje svými individuálními řešeními na míru.

Nenašli jste nic vhodného? Obraťte se prosím na nás.

„na