Průmyslový vysavač Ruwac DS1220 pro oblasti s nebezpečím výbuchu prachu vysává léčivé krmivo pro zvířata u firmy Gimborn v Emmerichu.

Krmivo pro zvířata balené racionálně a čistě

Zákazník: Gimborn
Vysávaný materiál: zbytky krmiva
Odvětví: potravinářství
Vysavač: DS 1220 (Staub-Ex)

Se svými značkami GimCat a GimDog je H. von Gimborn GmbH z Emmerichu výrobcem široké škály krmiv pro domácí zvířata. Okolo 600 krmiv a léčiv je z velké části výsledkem naší vlastní vývojové práce a vyrábí se v našich vlastních závodech. Produkty se prodávají ve 40 zemích, v nejdůležitějších segmentech patří podnik do špičky na trhu.

Úkol

V centrále v Emmerichu vyrábí Gimborn mimo jiné pochoutky v podobě tyčinek a dražé pro kočky. Stroje pracují vysoce automatizovaně, a přesto jsou flexibilní. To platí i pro balení tablet, které probíhá v taktu 1,5 sekundy.

Vzhledem k velké rozmanitosti produktů a mnoha příchutím jsou změny produktů na denním pořádku a lze je také v krátké době realizovat. Přitom musí jet balicí linka pouze „naprázdno“ a musí být důkladně vyčištěna. Tohoto úkolu se zhostí vysavač Ruwac.

Řešení

Vysavač typu DS 1220 se používá vždy, když jsou v blízkosti balicího zařízení vidět zbytky prachu, nebo když se čeká na výměnu produktu.

Staub-Ex verze vysavače není přehnanou opatrností, protože pelety, dražé a tablety se vyrábí z organických materiálů, které jsou v práškové formě a v kombinaci s kyslíkem hořlavé.

Použitím vysavače zabrání společnost Gimborn tomu, aby jemný nos koček při podávání drůbežích pochoutek ucítil zbytky z rybích tablet, a zároveň vysavač zajišťuje čistotu výroby. Nejde jen o hygienu, ale také o požadavek na ochranu proti výbuchu prachu, protože usazený prach se může po rozvíření vznítit.

Potravinářství

Odprašovač Ruwac DS64000 vysává poletující prach u firmy Bunny Tiernahrung v Melle.

Bunny Tiernahrung

Při výrobě krmiva ze sena vzniká velké množství prachu. Výrobce prémiového krmiva ho odsává odprašovacím zařízením – přímo v místě vzniku.

Průmyslový vysavač Ruwac DS4150 vysává kamennou sůl prach u firmy Esco v Bernburgu.

Esco

Přední výrobce solí potřeboval výkonný a korozivzdorný průmyslový vysavač k čištění vícepodlažního zpracovatelského zařízení. Používají se vysavače Ruwac.

Průmyslový vysavač Ruwac DS1220 pro oblasti s nebezpečím výbuchu prachu vysává léčivé krmivo pro zvířata u firmy Gimborn v Emmerichu.

Gimborn

Při balení pamlsků pro kočky a čištění strojů jsou vysavače Ruwac tím správným prostředkem. A protože zde vzniká organický prach, je třeba vzít v úvahu požadavky na ochranu proti výbuchu prachu.

Průmyslový vysavač Ruwac DA5150 vysává prach z obilí v obilném skladu GT Rostock.

GT Rostock

V terminálu obilného sila udrží výkonný vysavač tři patra čistá – i při velkém množství vysátého materiálu

Mokrý odlučovač Ruwac NA250 pro oblasti s nebezpečím výbuchu prachu vysává cukrový prach u Müllermilch ve Zwickau.

Výroba jogurtů Müller-Milch

Přední výrobce ovocných jogurtů používá několik stacionárních odsávacích zařízení s ochranou proti výbuchu prachu k odsávání prachu z cukru a dalších přísad, když jsou plněny do míchacích systémů.

Průmyslový vysavač Ruwac s třífázovým pohonem na střídavý proud DS1220 s lapačem jisker vysává cukrový a obilný prach u firmy Nordgetreide ve Falkenhagenu

Nordgetreide

Výrobce snídaňových cereálií používá vysavače Ruwac k odsávání kouře z laserových značkovacích systémů na koncových balicích linkách.

Průmyslový vysavač Ruwac s třífázovým pohonem na střídavý proud DS1220 pro oblasti s nebezpečím výbuchu prachu vysává prach z kávy v závodu Probat v Emmerichu

Probat

Výrobce systémů na pražení kávy ukazuje, že vysavačem Ruwac můžete nejen vysát zbytky, ale také dopravit kvalitní potravinářské suroviny. Ve své prodejně používá Ruwac DS 1220 jako sací přepravní zařízení.

Ruwac se vyznačuje svými individuálními řešeními na míru.

Nenašli jste nic vhodného? Obraťte se prosím na nás.

„na