Odprašovač Ruwac DS64000 vysává poletující prach u firmy Bunny Tiernahrung v Melle.

Odprašovací zařízení pro výrobu krmiva

Zákazník: Bunny Tiernahrung
Vysávaný materiál: prach ze sena a trávy
Odvětví: potravinářství
Vysavač: odprašovač DS 6

Společnost Bunny Tierernährung GmbH v Melle vyrábí krmiva pro zvířata. Program zahrnuje deset druhů sena v prémiové kvalitě a také kompletní základní výživový a svačinový program pro králíky, křečky atd.

Úkol

Při zpracování krmiva ze sena jsou doručené balíky sena automaticky rozdrceny, prosety a transportovány do obalu. Protože by mělo krmivo obsahovat co nejméně prachu, hledali výrobní inženýři Bunny koncept odstranění prachu ze sena a trávy na (zcela uzavřeném) prosévacím a dopravníkovém zařízení – tedy co nejblíže místu vzniku.

Řešení

Ruwac navrhl odsávání prachu z pláště – pomocí odprašovače z modulární řady DS 6. Tato řada byla vyvinuta za účelem odsávání polétavého prachu a také sběru velmi malých částic. Velká plocha filtru vytváří podmínky pro nízký rozdílový tlak a dlouhou životnost filtru bez čištění. Třífázový pohon na střídavý proud je vhodný pro účinný dlouhý provoz.

Protože organické prachy mohou být v určitých koncentracích s kyslíkem ze vzduchu vysoce hořlavé, řada DS6 se v zásadě vyrábí v provedení odolném proti výbuchu prachu (zóna 22).

Potravinářství

Odprašovač Ruwac DS64000 vysává poletující prach u firmy Bunny Tiernahrung v Melle.

Bunny Tiernahrung

Při výrobě krmiva ze sena vzniká velké množství prachu. Výrobce prémiového krmiva ho odsává odprašovacím zařízením – přímo v místě vzniku.

Průmyslový vysavač Ruwac DS4150 vysává kamennou sůl prach u firmy Esco v Bernburgu.

Esco

Přední výrobce solí potřeboval výkonný a korozivzdorný průmyslový vysavač k čištění vícepodlažního zpracovatelského zařízení. Používají se vysavače Ruwac.

Průmyslový vysavač Ruwac DS1220 pro oblasti s nebezpečím výbuchu prachu vysává léčivé krmivo pro zvířata u firmy Gimborn v Emmerichu.

Gimborn

Při balení pamlsků pro kočky a čištění strojů jsou vysavače Ruwac tím správným prostředkem. A protože zde vzniká organický prach, je třeba vzít v úvahu požadavky na ochranu proti výbuchu prachu.

Průmyslový vysavač Ruwac DA5150 vysává prach z obilí v obilném skladu GT Rostock.

GT Rostock

V terminálu obilného sila udrží výkonný vysavač tři patra čistá – i při velkém množství vysátého materiálu

Mokrý odlučovač Ruwac NA250 pro oblasti s nebezpečím výbuchu prachu vysává cukrový prach u Müllermilch ve Zwickau.

Výroba jogurtů Müller-Milch

Přední výrobce ovocných jogurtů používá několik stacionárních odsávacích zařízení s ochranou proti výbuchu prachu k odsávání prachu z cukru a dalších přísad, když jsou plněny do míchacích systémů.

Průmyslový vysavač Ruwac s třífázovým pohonem na střídavý proud DS1220 s lapačem jisker vysává cukrový a obilný prach u firmy Nordgetreide ve Falkenhagenu

Nordgetreide

Výrobce snídaňových cereálií používá vysavače Ruwac k odsávání kouře z laserových značkovacích systémů na koncových balicích linkách.

Průmyslový vysavač Ruwac s třífázovým pohonem na střídavý proud DS1220 pro oblasti s nebezpečím výbuchu prachu vysává prach z kávy v závodu Probat v Emmerichu

Probat

Výrobce systémů na pražení kávy ukazuje, že vysavačem Ruwac můžete nejen vysát zbytky, ale také dopravit kvalitní potravinářské suroviny. Ve své prodejně používá Ruwac DS 1220 jako sací přepravní zařízení.

Ruwac se vyznačuje svými individuálními řešeními na míru.

Nenašli jste nic vhodného? Obraťte se prosím na nás.

„na